info@apuistevillad.ee

Tselluvill

Werro Wool tselluvill on looduslik, hingav ja tõhus soojustusmaterjal, mis on valmistatud looduslikust tselliloosikiust.Tselluvillas sisalduvad booriühendid hoiavad soojustuskihist eemal närilised. Samuti toimivad booriühendid hästi hallituse ja erinevate seente vastu. Kuivõrd tselluvill on looduslikust materjalist, sobib see kasutamiseks ka selliste hoonete puhul, kus viibivad tihti erinevate allergiatega inimesed.
Soojusjuhtivustegur (λ) on 0,039 W/(c*K).

Tuleohutusklass B-s1

Kivivill

Paroc BLT 3 kivivilla kasutatakse uute ja vanade ehitiste, tuulutatavate pööningute ja mitte ekspluateeritavate laepealsete isoleerimiseks. Kivivill on puistevilladest tulekindlaim, mida võib kasutada ka nõudlikes konstruktsioonides.Puiste kivivillale on omane lühikeste kiududega struktuur, mille tulemusena saab soojustus olema tihedam, kui klaasvillal.Kivivilla toodetakse peamiselt vasaltkivimist ja toode on mittepõlev.Kivivillal on suurepärane mürasummutusvõime ning suurimaks eripäraks on niiskuse läbilaskvus.Soojusjuhtivustegur (λ) on 0,041 W/(c*K).

Tuleohutusklass A1

klaasvill

URSA Granulo klaasvillm, mille peamisteks kasutusobjektideks on tuulduvad pööningud, kooruste vahelaed ning muud horisontaalses asendis sõresti-konstruktsioonid.Sobib nii uute, kui ka vanade ehitiste täiendavaks soojustusisolatsiooniks.Optimaalse soojustusisolatsoooni tagamiseks peab isolatsioonimaterjal täitma kogu ettenähtud ruumi.Ursa Granulo on klassi parima soojapidavusega puistevill.Klaasvill hoiab hooned talvel soojana ja samas suvel kuumaga, meeldivalt jahedana.Luues sellega hea sisekliima.
Soojusjuhtivustegur (λ) on 0,038 W/(c*K).

Tuleohutusklass A1

graanul

Grand Full graanul on tõhus soojustusmaterjal, mis sobib raskesti ligipääsetavate kohtade soojustamiseks, täites õhuvahed ja tühimikud.Näiteks vanemate majade seinad ja põrandaalused.Grand Full graanul ei vanane, ega lagune ning ei vaju aja jooksul.Sellele on iseloomulik kauakestev kaitse ning see talub mõjusid, mis võivad tekkida ehitusvigade tõttu.Paigaldamine on kiire ja tolmuvaba.Soojusjuhtivustegur (λ) on 0,034 W/(c*K).

Tuleohutusklass B2